HASTA YATAĞI SEÇENEKLERİNDE UYGUN FİYATLAR

HASTA YATAĞI SEÇENEKLERİNDE UYGUN FİYATLAR


Hastaların evlerinde ya da hastanelerde kalma süreleri boyunca kullanım özellikleri taşımakta olan hasta yatakları, hastaların çok daha konforlu bakım süreci yaşayabilmeleri için tamamen özel olarak üretilmektedir. Bu bağlamda; rahat yatabilme, rahat yemek yiyebilme ve rahat bakımlarını sağlayabilme açısından pek çok özellik taşımakta olan özel yataklar, hastaların konforu için tasarlanmış olmaktadır.

Benzer nitelikte; hastalar için olduğu kadar, bakım sağlayan kişiler için de konforlu kullanımlar sağlamakta olan yataklar, hasta yatağı Ankara hizmeti sayesinde, uygun fiyatlar dâhilinde sahip olunabilmektedir. Bu doğrultuda; yatak başlıkları ve yanlardan korkuluk sistemi de barındırmakta olan yataklar, hastaların tam anlamda rahat ve huzurlu süreçler yaşayabilmeleri bakımından son derece uygun kullanımlar da barındırmaktadır.

Aynı zamanda; özellikle yatakların iki yanından düşmemeyi engellemekte olan korkuluklar, hastaların güven içerisinde bakımlarının sağlanmasında etkili olmaktadır. Bu bağlamda; hasta yatağı Ankara olarak karşımıza çıkmakta olan hizmet kapsamında özel başlık kısımlarına da sahip olan pek çok yatak çeşiti yer almaktadır.

Bunlarla birlikte; tamamen rahat uyuyabilme, rahat oturabilme ihtiyaçları için tasarlanmış olan seçkin yataklar, her keseye uygun fiyat özellikleri de taşımaktadır.

Hasta Yatağı Çeşitleri Neleri Kapsar?

Genel anlamda motorlu, manuel ve elektrikli yapılar taşımakta olan yataklar, birden çok çeşitliliğe sahip olmaktadır. Bu bağlamda; hastaların özelliklerine göre seçilebilen yatak kullanımları, konforlu kullanımlar için son derece uygun olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, özellikle elektrikli ve motorlu yatak tipleri çok daha fazla kullanım alanına sahip olmaktadır. Hastaların yataklarından rahat kaldırılabilmesinde ve oturulabilmesinde de genellikle motorlu tipteki yataklar tercih edilmektedir. Ayrıca; asansörlü yapılara da sahip olmakta olan motorlu yatak tipleri, uygun kullanımlar için oldukça elverişlidir.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Tamamen hastaların konforlu kullanımı için tasarlanmış olan yataklar; piston motor sistemine sahip olmakta ve başucu, ayakucu hareketleri için özel ayarlanma biçimlerine sahip olmaktadır. Ayrıca; asansör sistemi sayesinde, yükseklik ayarlarının da denetim altına alınabileceği yataklar, kumandalı özellikler de taşımakta ve elle kumanda edebilme rahatlıklarını sunabilmektedir.

Bunların yanı sıra; yanlarda düşmeyi engelleyen korkuluklar da barındıran yataklar, kilit özelliği ile korunma sabitliğini arttırmaktadır. Ayrıca; kolay temizlenebilme özelliklerine de sahip olmakta olan yataklar, leke tutmama özellikleri taşımaktadır. Bununla birlikte; tekerlekli çeşitlere de sahip olmakta olan yataklar, tekerlek sistemlerinin de kilitlenebilme ayrıcalıklarını sunmaktadır.

Bunlara bağlı olarak; çift motor sistemli çeşitlere de sahip olan yataklar, elektrik kesintileri durumlarında yedek pil aracılığı ile kolaylıkla çalışabilme özellikleri barındırmaktadır. Ayrıca; serum askısı da taşımakta olan seçkin yatak çeşitleri, uzun süreli kullanımlar için de oldukça elverişli olmaktadır. Dolayısıyla; konforlu kullanımlar için de uygun özellikler taşımakta olan özel yataklar ile hastalar çok daha rahat yatabilme rahatlıklarına sahip olabilmektedir.